.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Epilasyon Aleti KOPACAKSINIZ!!! :))

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Epilasyon Aleti KOPACAKSINIZ!!! :)) Empty Epilasyon Aleti KOPACAKSINIZ!!! :)) Perş. Tem. 10, 2008 11:51 am

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Oldukça kibar bir bayan İsviçre'den ülkesi Amerika'ya dönmektedir.
Uçakta yanına cübbeli, pak yüzlü bir papaz oturur.

Kadın papaz dönerek:

-Özür dilerim peder. Sizden birşey rica edebilirmiyim?

-Elbette kızım. Senin için ne yapabilirim?

-Efendim; kendime çok güzel bir epilasyon aleti aldım. Çok da para verdim. Ama yeni olduğu için Amerikan polisi gümrükte el koyabilir. Çok korkuyorum. Acaba gümrükten geçerken bunu cübbenizin altına saklayabilir misiniz?

-Elbette yaparım kızım. Ama biliyorsun, ben bir papazım ve asla yalan söyleyemem.

-Fakat öyle temiz bir yüzünüz var ki peder, sizin gibi nur yüzlü birine polis soru filan sormaz.

İkna olan papaz, kadının elinden epilasyon aletini alıp cübbesine saklar. Gümrükten geçerken memur papaza sorar:

-Peder, bildireceğiniz herhangi bir yükünüz var mı?

-Başımdan cübbeme kadar olan bölümde ve cübbemin dış kısmında açıklayacağım herhangi bir yüküm yok.

Memur önce şaşırır. Sonra tekrar Papaz’a sorar:
-Peki cübbenizin iç kısmında bir yükünüz var mı?

Papaz:
-Hanımların kullanması için yapılmış, mükemmel, küçük bir alet var, ama şimdiye kadar hiç kullanılmadı!

Gümrükçü kahkahadan kırılarak 'Tamam peder geçebilirsiniz' der..

https://webbilgisayari.editboard.com

2Epilasyon Aleti KOPACAKSINIZ!!! :)) Empty Geri: Epilasyon Aleti KOPACAKSINIZ!!! :)) Cuma Tem. 11, 2008 8:00 am

W.B.T

W.B.T
W.B.T Üyesi
W.B.T Üyesi

çokk komiksin yaa paylaşımın için teşekkürler Laughing

https://webbilgisayari.editboard.com

3Epilasyon Aleti KOPACAKSINIZ!!! :)) Empty Geri: Epilasyon Aleti KOPACAKSINIZ!!! :)) Cuma Tem. 11, 2008 5:09 pm

gonca

gonca
BaYaN MoDeRaTöR
BaYaN MoDeRaTöR

Teşekkürler Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]