.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Girdiğim gömlekle tertemiz çıktım

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Girdiğim gömlekle tertemiz çıktım Empty Girdiğim gömlekle tertemiz çıktım Salı Tem. 15, 2008 2:36 pm

xD_Dijital_Manyaq_xD

xD_Dijital_Manyaq_xD
Co Admin
Co Admin

Girdiğim gömlekle tertemiz çıktım 5984895 Ergenekon soruşturması tutuklu iken avukatlarının itirazı üzerine İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından tahliyesine karar verilen Ankara Ticaret Odası Başkanı Başkanı Sinan Aygün, dün Kandıra 2 Nolu F Tipi Cezaevi’nden çıktı.

İşlemlerin tamamlanmasının ardından saat 21.30’da cezaevinin kapısında eşi Mine Aygün ile kızı ve damadının yanısıra çok sayıda yakını tarafından karşılanan Sinan Aygün’ün sözleri, "Tutukluluk halimi, Türkiye Cumhuriyeti Devletine 14 gün misafir olarak kaldığımı kabul ediyorum. Gördüğünüz gibi girdiğim gömlekle tertemiz çıktım" oldu. Sinan Aygün cezaevi kapısının önünde yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi:

14 gün misafir kaldım

"Tutukluluk halimi, Türkiye Cumhuriyeti Devletine, 14 gün misafir olarak kaldığımı kabul ediyorum. Gördüğünüz gibi giydiğim gömlekle daha sağlam, daha sıhhatli çıkıyorum. Allah içeridekilere sabır versin. Müsaade ederseniz, bu kadar açıklama yapıyorum. Yarın ATO Meclis toplantısı sonrası açıklama yapacağım." Aygün, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı’nın "Ergenekon" iddianamesiyle ilgili açıklamasını izleyip izlemediğinin sorulması üzerine, o sırada avukatlarıyla görüştüğünü, ancak serbest kaldığını televizyon haberlerinden öğrendiğini belirterek, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne teşekkür ediyorum" dedi. Soruların ardından Aygün kendisini arabada bekleyen eşi, kızı ve damadı ile kucaklaştı. Kısa süreli bu karşılamadan sonra Aygün arabaya binerek uzaklaştı.

https://webbilgisayari.editboard.com

2Girdiğim gömlekle tertemiz çıktım Empty Geri: Girdiğim gömlekle tertemiz çıktım Salı Tem. 15, 2008 3:52 pm

sarisoy07

sarisoy07
**AdminisTRator**
**AdminisTRator**

PayLaşımın İçin Teşekkürler Emeğine SağlıK

http://www.portakalal.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]