.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

DIGITURKwebtv Bilişim Eğitimini İnternete Taşıdı

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

sarisoy07

sarisoy07
**AdminisTRator**
**AdminisTRator**

Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformu DIGITURK, teknoloji dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek içeriklerini üyelerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda sürekli yeniliyor.

DIGITURKwebtv ve Netron işbirliği ile verilecek eğitimle, bilişimde uzmanlaşmak isteyen herkes istediği mekan ve zamanda eğitim alma avantajına sahip olacak. İnternet üzerinden bilişim eğitimini tamamlayan kullanıcılar sınava girerek sertifika alabilecekler.

DIGITURKwebtv ve Netron tarafından geliştirilen sistem, kullanıcılara internet üzerinden kolay ve avantajlı eğitim fırsatı sunuyor. www.digiturkwebtv.com.tr adresine girerek, bilgisayar dünyasının temel teknolojilerini öğrenmek, hayatın bir parçası olan MS Office programlarına hakim olmak ya da bilgisayar programcılığına ilk adımı atmak mümkün. Ayrıca Microsoft ve Cisco uzmanlık eğitimleri de www.digiturkwebtv.com.tr adresinde sizleri bekliyor.
Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bilişim alanında kariyer yolculuğunuza vakit geçirmeden başlayabilirsiniz. Netron ve DIGITURKwebtv tarafından sunulan eğitimlerle aynı zamanda bilişim sektörünün yetişmiş işgücü ihtiyacına da katkı sağlanması hedefleniyor. Geçtiğimiz yıl Microsoft tarafından dünyadaki en iyi 3 teknik eğitim merkezi arasında gösterilen Netron’un uzman kadrosu tarafından hazırlanan temel bilgisayar, MS Office, Microsoft ve Cisco uzmanlık eğitimleri farklı paketler halinde sunuluyor. Eğitim programlarının sonunda istenildiği takdirde ek ücret ödeyerek sınava girip sertifika sahibi olunabiliyor. Tüm eğitimler DIGITURK üyelerine özel indirim fırsatlarıyla sunuluyor.
Netron Genel Müdürü Bülent Tekmen, bilişim alanındaki yetişmiş işgücü ihtiyacına dikkat çekerek, “Bilişimin her alanı önemli kariyer fırsatları içeriyor. Netron olarak dünyanın en iyi üç teknik eğitim merkezinden biriyiz. İnternet üzerinden başlattığımız bu eğitim projesiyle artık dileyen herkes, Türkiye’nin neresinde olursa olsun bilişim alanında kendini yetiştirip, başarılı bir kariyere doğru hızlı adımlar atabilecek” dedi.
DIGITURK Genel Müdürü Ertan Özerdem ise, DIGITURKwebtv’nin giderek genişleyen bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu belirtti. DIGITURK’ün geliştirdiği yenilikçi projelerle sektöründe lider olduğunu ve bu doğrultuda dünyadaki gelişmelere paralel olarak DIGITURK’ün içeriğini ve hizmetlerini sürekli yenilediklerini ifade etti. Özerdem, “DIGITURKwebtv üzerinde film, dizi, belgesel ve sporun yanı sıra bilişim eğitimleri de sunmaya başladık. Türkiye’nin genç nüfusu göze alındığında ülkemizdeki mevcut insan kaynağını en iyi şekilde eğitmek ve bu eğitimleri zaman ve mekandan bağımsız verebilmek bizim için çok önemli. Bu proje ile dileyen herkes internet üzerinden bilişim eğitimi alabilecek ve bunu da alacağı sertifika ile belgelendirebilecek. DIGITURK olarak bugüne dek hep ilklere ve yeniliklere imza attık. Bunda sonra da hedefimiz içeriklerimizi yeni teknoloji ve yatırımlar doğrultusunda geliştirmeye devam etmek” dedi.
İnternet üzerinden ayrıntılı eğitim fırsatları www.digiturkwebtv.com.tr adresinde
Bilgisayarınıza hakim olun!
ECDL-Temel Bilgisayar Kullanımı eğitim paketi sayesinde, bilgisayarın temel bölümleri, performans ve bakımı, işletim sistemi ve temel kullanım bilgileri, donanım ve yazılım yapısı gibi konularda bilgiler öğretilmekte. ECDL ile birlikte MS Office paketini de tercih ettiğiniz takdirde MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Access ve MS Outlook programları konusunda da kapsamlı eğitim alabiliyorsunuz. Eğitim paketi, her birinin süreleri 45 ile 50 dakika arasında değişen derslerden oluşuyor. Eğer DIGITURK üyesi iseniz, 239 YTL ücretindeki pakete 189 YTL’ye sahip olabilirsiniz.

Network dünyasında yetkin bir rol alın!
Networker Factory eğitim paketiyle, network dünyasında kullanılan temel teknolojiler ve bilgisayarların birbirleriyle nasıl iletişim kurabildikleri öğretiliyor. Cisco Switch'lerin ve Cisco Router'ların çalışma yöntemlerini anlatan eğitim programının her bölümünde farklı bir konu işleniyor. 2.699 YTL değerindeki eğitim DIGITURK üyelerine 2.199 YTL’ye sunuluyor.

Bilgisayar programcısı olmaya ne dersiniz?
Developer Factory Eğitim Paketi ise bilgisayar programcılığı dünyasının önemli programlarını ve programlama dillerini (ADO.NET, ASP.NET, C#, T-SQL, SQL Server 2005, SQL 2005 Reporting Services) ayağınıza geliyor. Eğitim paketini tamamlayarak yetkin bir programcı olarak sektörde önemli roller üstlenebilirsiniz. 3.369 YTL değerindeki Developer Factory eğitimi DIGITURK üyeleri için 2.699 YTL

http://www.portakalal.com

mavisim140

mavisim140
W.B.T Üyesi
W.B.T Üyesi

Paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]