.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.: ılıl 'WeB Bilgisayarı TeaM © lılı :.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Need for Speed ProStreet türkçe yama

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Need for Speed ProStreet türkçe yama Empty Need for Speed ProStreet türkçe yama Salı Haz. 17, 2008 10:24 am

sarisoy07

sarisoy07
**AdminisTRator**
**AdminisTRator**

Need for Speed ProStreet türkçe yama ProstreetdjclupTanıtımı : Açıkçası ben bu oyundan beklediğimi alamadım. Oyun bir süreden sonra kendini tekrar edip duruyormuş hissi veriyor, müzikler sönük, yarışlardan çok heyecan alamadım ve en önemlisi polis yok. Bu bakımdan oyunu pek oynayasım gelmiyor. Canım sıkıldığında ara sıra açıyorum sadece. Yiğidi öldür hakkını ver demişler. Kontrollerde zorlanmadım, grafikler gayet güzel, hasar modellemesi de biraz geliştirilmiş, araçların sesleri çok iyi, modifiyeler de güzel.

Bana kalırsa serinin en iyi oyunu Most Wanted idi. Grafikler olsun, sesler olsun, müzikler olsun, heyecan olsun, polislerle kovalamaca olsun hepsi çok daha heyecan verici ve çok daha kaliteliydi. ProStreet'in en azından demosunu oynayın derim. Fikir edinmiş olursunuz. Ona göre oyunu alıp almayacağınıza karar verirsiniz. Çünkü oyun çok ortada. Yani beğeneni de çok beğenmeyeni de. Alıp beğenmezseniz paranız boşa gitmesin sonra.
Yamanın Kurulumu:

Yamayı kurmaya başlamadan önce oyunu tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamanın kurulumu otomatik kurduğunuz dizine kurulacaktır. Varsayılan olarak bu yama C\ProgramFiles\Electronic Arts klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

http://www.portakalal.com

W.B.T

W.B.T
W.B.T Üyesi
W.B.T Üyesi

Paylaşımın için teşekkürler hepsi harika emeğine sağlık

https://webbilgisayari.editboard.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Live for Speed